Sluníčka

Třída Sluníčka je pro děti ve věku od 5 do 7 let.
Třída Sluníček se nachází ve zvýšeném přízemí vpravo od schodiště.  Skládá se z třídy a samostatné ložnice. Vybavení třídy vyhovuje potřebám předškolních dětí. Kapacita třídy je 25 dětí.
Vzdělávací činnosti třídy jsou zaměřovány na zvyšování nároků na pozornost, soustředěnost a zvládnutí samostatného plnění zadaných úkolů, které usnadní dětem přechod do základní školy.

Pedagogové třídy:

učitelka Eva Quaiserová
učitelka Monika Zecha, DiS.

Provozní pracovnice:

Marcela Marešová Kaššai