Koťata

Třída Koťata je pro děti ve věku od 3 do 4 let.
Třída Koťat se nachází v prvním patře vlevo od schodiště.  Skládá se z třídy a herny s ložnicí. Vybavení třídy vyhovuje potřebám dětí tohoto věku. Kapacita třídy je 25 dětí.
Ve vzdělávací nabídce třídy jsou zvýšené nároky nejen na hygienu a sebeobsluhu, ale zejména na činnosti zaměřené na pracovní, společenské a kulturní návyky dětí.

Pedagogové třídy:

učitelka Barbora Bondor
učitelka Iveta Holá

Provozní pracovnice:

Lucie Kaplanová

pohled do třídypohled do třídypohled do třídypohled do třídypohled do třídypohled do třídypohled do třídypohled do třídy