přístupnost webu
domecek

Sbírkové dny Světlušky v naší mateřské škole

Sbírkové předměty je možné ještě zakoupit do 25. 9. ve Sluníčkové třídě. Děkujeme za Váš zájem.

Vážení rodiče, rádi bychom Vás přizvali k účasti na celorepublikové Sbírkové dny Světlušky, které připravuje Nadační fond Českého rozhlasu.

Celonárodní sbírka je součástí dlouhodobého projektu Světluška, jehož cílem je pomáhat dětem a dospělým s těžkým zrakovým postižením.
Koupí sbírkových předmětů přispíváte na přímou pomoc nevidomým a těžce zrakově postiženým dětem i dospělým z celé České republiky.
Jak konkrétně peníze ze sbírky Světluška pomáhají najdete na www.svetluska.net v sekci Komu svítíme.
Dovolujeme si Vás požádat o pomoc při realizaci této sbírky.

Jak bude probíhat sbírka v naší mateřské škole?
V prostoru chodby před ředitelnou bude umístěn prodejní stánek Světlušky, kde si můžete zakoupit sbírkové předměty (o které sbírkové předměty se jedná i jejich cenu se včas dozvíte).
Obnos za sbírkový předmět vhodíte do zapečetěné pokladničky - lucerničky umístěné v prodejním stánku (mince nelze vracet, proto prosíme o vložení přesné sumy).
Pokud nebude náš stánek otevřený, je možné sbírkové předměty zakoupit od učitelek ve třídě Sluníčka.

Děkujeme Vám, že pomáháte rozsvítit svět nevidomých!

Podmínky užití | Prohlášení o přístupnosti | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

© 2020 Mateřská škola Pardubice-Ohrazenice Vyrobil: Manilot media s.r.o.