domecek

o myšičkách

Třída Myšičky je pro nejmladší děti ve věku od 2 do 3 let.
Tato třída se nachází v 1 patře budovy vpravo od schodiště. Skládá se z třídy a herny s ložnicí. Zařízení třídy je uzpůsobeno pro děti od dvou let (nábytek, hračky).  Kapacita třídy je 25 dětí.
Hry a činnosti jsou zaměřeny především na adaptaci, sebeobsluhu a hygienické návyky.

Pedagogové třídy:

ředitelka školy Bc. Eva Obstová
učitelka Lenka Voženílková
učitelka Blanka Slavíčková, DiS.
asistentka Hana Voženílková

Provozní pracovnice:

Lucie Kaplanová

pohled do třídypohled do třídypohled do třídypohled do třídypohled do třídypohled do třídypohled do třídypohled do třídy